Čerti brousí rohy na Hradec a Pardubice

08.05.2015 | Jan Murárik

Pokud jste ještě neviděli in-line hokej, nebo jste naopak skalní fanoušci hokeje na kolečkových bruslích, přijďte v sobotu povzbudit kladenské Čerty.

Po úvodním extraligovém kole, kdy Kladenští smůlovatě nechali všechny body v Hradci Králové, mohou právě tomuto soupeři vrátit porážku i s úroky. Vzájemný duel je na druhé ploše zimního stadionu na programu v pravé poledne. „Hradec je hratelný soupeř. Nemá na rozdíl od nás ve svých řadách tak kvalitní hráče, hokejisty, jako máme my,“ uvádí trenér Čertů Vladimír Kameš starší a dodává, že hned další soupeř (sobota, 15.00) představí několik hokejových hvězd.
V sestavě Čertů fanoušci uvidí například mistra světa do dvaceti let Ladislava Vlčka, Jana Piskáčka, Tomáše Knotka, Vladimíra Kameše mladšího, vicemistra Francie Michala Petráka, či Rytíře Jakuba Strnada. „Několik hráčů stále ještě živí naději v zámoří na zisk Stanley Cupu. Čekám, že náš tým ještě o nějaká jména z NHL rozšířím,“ usmívá se „Čavar“ Kameš.
V neděli jedou Čerti sehrát čtvrté kolo do Prahy proti Slavii.

Jan Murárik

mestokladno.cz

Domácí zápasy Mužů
30.4. - 16:00 - IHC Night Birds Přerov