Čerti se pokusí vyzrát na Orly. A proniknout mezi elitu

21.06.2014 | Jiří Nagy

Extraliga mužů
Čerti Kladno se dál než do čtvrtfinále nedostali a nepomohl jim ani jinak výborně hrající Tomáš Plekanec.

Čerti se pokusí vyzrát na Orly. A proniknout mezi elitu

Autor: Petr Hubáček

Kladno – Zahrají si Čerti Kladno Final four extraligy inline hokejistů? Odpověď na tuhle otázku dá tento víkend, jenž je termínem čtvrtfinálových sérií mezi celky české a moravské skupiny.

Svěřenci kouče Vladimíra Kameše obsadili v základní části druhou příčku české skupiny Západ, když v posledním utkání porazili v prodloužení první Beroun 11:10. Tím za sebou nechali třetí Slavii.

Soupeřem Kladna bude třetí tým moravské skupiny Východ – Eagles Olomouc. První utkání se hraje na Hané dnes v poledne, odveta je na programu na druhé ploše ČEZ stadionu v Kladně zítra ve dvanáct, stejně jako případný rozhodující třetí zápas, který by začal o dvě hodiny později.

„Dlouho jsem olomoucký tým neviděl, takže nevím, co nás čeká. Soupeře nechci podceňovat ani přeceňovat," uvedl kladenský kormidelník.

Závěrečný turnaj bude hostit příští víkend pražský Eden, jen se zatím neví, zda v sobotu či neděli.

Autor: Jiří Nagy

mestokladno.cz

Domácí zápasy Mužů
30.4. - 16:00 - IHC Night Birds Přerov